04/24/14 23:55

Севиля изненада от засада Валенсия в битката за ЛЕ

Отборът на Севиля взе добра преднина преди реванша от полуфиналите на Лига Европа. Андалусийците победиха Валенсия с 2:0 като домакин в първия мач от турнира. Попаденията реализираха Стефан Мбиа (от засада) и Карлос Бака. Началото на срещата не бе особено обнадеждаващо, като двата испански съперника, които се познават много добре, се вкопчиха в люта битка, най-вече в центъра на терена. Малко по малко обаче зрителите на Естадио Рамон Санчес Писхуан започнаха да се наслаждават повече на играта. В 17-та минута вратарят на Севиля Бето спаси мрежата...