04/25/14 20:11

Георги Пеев блесна с два гола, Амкар обаче само с хикс

Бившият български национал Георги Пеев се представи фантастично за своя Амкар Перм в мача с Криля Советов от 27-ия кръг на руския шампионат. Той реализира и двете попадения за равенството 2:2. Първото му попадение беше от дузпа преди почивката, а второто беше след асистенция на Захари Сираков в последните минути на мача. Пеев остана на терена 87 минути и си заслужи овациите на публиката. Сираков игра цял мач. Другите българи в Амкар Благой Георгиев и Петър Занев не бяха в групата. Българинът откри резултата още в 20-ата минута. Тогава тимът от ...