04/25/14 12:22

Карлос Бака: Не трябва да допускаме гол в реванша срещу Валенсия

Нападателят на Севиля Карлос Бака заяви, че андалусийци не трябва да допускат гол в полуфиналния мач реванш от Лига Европа срещу Валенсия на „Местая“ през следващата седмица, ако искат да се класират за финала на турнира. "Изиграхме добър мач срещу силен съперник като Валенсия, който ще се опита да се върне в двубоя още в първите минути на реванша“, коментира Бака. „Там ще бъде много трудно и не бива да допускаме гол", добави нападателят на Севиля. Севиля спечели с 2:0 първия полуфинален мач от Лига Европа, като първото попадение беше от очев...