04/26/14 21:09

Фиорентина с класически успех над Болоня

Отборът на Фиорентина постигна категорична победа над борещия се за оцеляване тим на Болоня. „Виолетовите“ се наложиха с класическото 3:0 и затвърдиха четвъртата си позиция във временното класиране на Серия А. Така Фиорентина вече може да се съсредоточи изцяло към предстоящия финал за Купата на Италия срещу Наполи. Домакините от Болоня не можеха да използват част от звездите си, което в крайна сметка улесни задачата на Фиорентина. Резултатът в мача бе открит в 23-ата минута. Хуан Куадрадо бе на точното място, за да даде преднина на своя тим. Ос...