05/01/14 00:26

Старшата на Берое показа спечелената купа на БФС

Юношите на Берое родени 1996 година показаха спечелената купа на БФС при старшата възраст на стадиона под Аязмото. Играчите на старозагорския отбор сториха това на полувремето на мача между Берое и Локомотив София от 36-я плейофен кръг на А група. Юношите на Берое дадоха купата на председателят на Съвета на Директорите и изпълнителен директор на клуба Илко Русев, който гордо вдигна купата пред централната трибуна. Берое триумфира с купата, след като спечели във финала срещу Славия с 5:4 след изпълнение на дузпи. В редовното време резултатът бе ...