05/04/14 22:20

Бенфика загуби точки у дома за сефте през 2014-та

Финалистът в Лига Европа Бенфика загуби точки в първенството пред собствена публика за първи път през 2014-та година, като не успя да спечели срещу Витория Сетубал в мач от предпоследния кръг на Примейра лига. След изключителната драма срещу Ювентус през седмицата, и равенството, което стигна на Бенфика да се класира на финал, вече коронованият шампион на Португалия нямаше вече притеснения, и завърши 1:1 срещу гостите от Сетубал. Андре Гомеш откри за Бенфика в 60-та минута, но Рафаел Мартинс изравни от дузпа в 75-та, за да донесе точка на Витор...