05/05/14 15:46

Бултекс къп: ЦСКА надигра Ман Сити, но загуби след дузпи

ЦСКА надигра тотално отбора на Ман Сити на финала на турнира Бултекс Къп, но остана втори, след като загуби след дузпи. Финалът се игра пред пълни трибуни в КК Албена. „Червените” не се притесниха от именития си съперник и натиснаха още в началото на мача. Близо до гола бяха Кристиян Славов, Йоан Маринов и Павел Головодов. Ман сити нанесоха първия си удар в мача в 43-ата минута, когато Джо Харди прехвърли вратаря на „армейците” след пас на Диало, но топката се отби в напречната греда. ЦСКА отвърна с два уникални пропуска на Йоан Маринов в 54-ат...