05/16/14 21:06

Ацо Тодоров ще разчита на публиката в петия мач

Наставникът на Балкан Ботевград Ацо Тодоров беше разочарован от загубата в четвъртия мач от полуфиналната плейофна серия в мъжкия шампионат срещу Левски. Резултатът вече е 2:2 успеха, а решителният пети мач ще е в Ботевград на 19 май. За него Тодоров ще разчита на подкрепата на публиката. "Ако успеем да го забравим този мач и в понеделник излезем пред 4 хиляди души ние ще спечелим." "И това ще е независимо, че Иван Лилов и Тенчо Тенчев са контузени и няма да играят." "Искам всеки един човек от Ботевград да дойде в залата,  защото с толкова конт...