06/13/10 10:09

Като гост България за втори път разгроми Южна Корея

Българският мъжки национален отбор по волейбол разгроми за втори път като гост отбора на Южна Корея в своята предварителна група от турнира за Световната купа.В залата в Инчон в неделя сутрин българско време нашите спечелиха три последователни гейма почти без никакви сериозни затруднения – в отделните геймове 25:22, 25:21 и 25:22 точки.Вчера българите се наложиха в първия мач с 3:0 гейма (25:19, 25:19, 25:20). А преди седмица в първия кръг от турнира като гост на Бразилия българският отбор отстъпи на два пъти с 1:3 и 2:3 гейма.Така след днешната си победа, те имат 7 точки и са на второ място в класирането в групата.Късно в събота вечер като гост Холандия победи изненадващо с 3:0 гейма (26:24, 25:23 и 25:23) олимпийските и многократни световни шампиони от Бразилия и са начело с пълен актив...