06/14/10 10:58

Холандия - Дания, Япония - Камерун и Италия - Парагвай в четвъртия ден на Мондиала

Холандия - Дания, Япония - Камерун и Италия - Парагвай  в четвъртия ден на МондиалаОтборите на Холандия и Дания ще излязат един срещу друг в първия мач от четвъртия ден на Световното първенство по футбол в 14.30 часа българско време на стадион "Сокър Сити" (Йоханесбург). Холандия е сочена за един от скритите фаворити на Мондиала, но в първия си мач на форума вероятно няма да може да разчита на крилото на Байерн Мюнхен Аржен Робен, който се оплаква от растежение. За Дания пък няма да играе нападателят на Арсенал Никлас Бендтнер. Според прогнозите "лалетата" би трябвало да излязат със сигурна победа от двубоя. Другите два отбора в групата Япония – Камерун играят от 17:00 българско време в Блумфонтейн. Япония загуби контролните мачове преди Мондиала, а африканците са на обратния полюс като имат серия от седем победи. Могат да разчитат и на звездата на...