06/19/10 19:54

България не даде гейм на Холандия като гост

България не даде гейм на Холандия като гост Българските волейболисти победиха в събота отбора на Холандия с 3:0 гейма (25:19, 25:22, 25:23) като гости в турнира за Световната купа.   Много силен мач за българите направиха Тодор Алексиев и либерото Теодор Салпаров. В първия кръг като гост на Бразилия българският отбор отстъпи на два пъти с 1:3 и 2:3 гейма, а втория кръг взе две победи срещу  Южна Корея. Миналия кръг обаче холандците успяха да вземат една победа срещу бразилците.Вторият мач между България срешу Холандия като гост е в неделя от 16.00 часа българско време. Световните шампиони по волейбол от Бразилия дадоха един гейм на Република Корея, но спечелиха с 3:1 (23:25, 25:14, 25:20, 25:21) в първия мач между двата отбора в третия кръг.