07/14/10 09:11

Националите по тенис се прибраха без багаж от Словения

Българският национален отбор по тенис за мъже се прибра без багаж от Словения, където игра за купа “Дейвис”.В мач от четвъртфиналите на групаII в зона Европа/Африка на световното за мъже нашите загубиха 0:5 в Оточец, но след победата над Монако в София през март страната ни запази мястото си в тази дивизия и за другия ... Българският национален отбор по тенис за мъже се прибра без багаж от Словения, където игра за купа “Дейвис”.В мач от четвъртфиналите на групаII в зона Европа/Африка на световното за мъже нашите загубиха 0:5 в Оточец, но след победата над Монако в София през март страната ни запази мястото си в тази дивизия и за другия ...