09/29/10 10:25

Божия ръка помага и на „Реал”

На силните помага не само Господ, но и съдията. Старата максима във футбола се потвърди за пореден път и в Шампионската лига. Реферът, както и четиримата му помощници, не видя игра с ръка на защитника на мадридския „Реал На силните помага не само Господ, но и съдията. Старата максима във футбола се потвърди за пореден път и в Шампионската лига. Реферът, както и четиримата му помощници, не видя игра с ръка на защитника на мадридския „Реал" Рамос и при последвалата ситуация Ди Мария вкара гол за Кралския клуб в 81-ата минута, с който победи с 1:0 „Оксер" на френска з