10/13/10 06:50

Англия и Черна гора направиха нулево равенство

Отборите на Англия и Черна гора завършиха 0:0 на стадион "Уембли" в Лондон в мач от квалификационна Група "G" за Евро 2012, в която е и тимът на България.Голямата звезда и капитан на Черна гора Мирко Вучинич не взе участие в мача поради контузия. Играчите на Фабио Капело обаче изиграха слаб мач и рядко успяваха да застрашат сериозно противниковата врата.Така Черна Гора продължава да е лидер в класирането в групата с 10 точки след три победи и едно равенство. Англия е на второ място в групата със 7 точки и мач по-малко. На трето място е Швейцария с 3 точки, след като футболистите на Отмар Хитцфелд победиха с 4:1 Уелс. България заема четвърто място в групата също с 3 точки, но по-лоша голова разлика от швейцарците. На последната пета позиция е Уелс с 0 точки.