11/11/10 12:19

Баскетбол: Далас с победа над Мемфис. Юта с пореден успех

САЩ /КРОСС/ Джейсън Тери вкара 25 точки при победата на Далас при гостуването на Мемфис със 106:91 в мач от НБА, съобщи gong.bg.Тери реализира 11 от общо 16 стрелби и помогна за третия пореден успех за Маверикс в мачовете далеч от дома. Победата е общо пета за отбора през новия сезон. Шон Мериън добави още 20 точки за победата на гостите, а Дирк Новицки завърши с 12 точки и 10 борби. Далас водеше с 55:50 на почивката, а в третата част гостуващият тим поведе с 19 точки и стигна лесно до победата. Юта постигна нов успех след обрат - този път 104:94 при гостуването си на Орландо. Този път "джазмените" изоставаха с 18 точки, но реализираните 30 точки от Дерън Уилямс помогнаха за успеха на отбора от Солт Лейк Сити. Съотборникът на Уилямс - Пол Милсап добави 23 точки за успеха на своя отбор. В предишната среща Юта постигна обрат срещу Маями след като имаше да наваксва 22 точки пасив.
Източник: Информационна агенция КРОСС