12/02/10 10:50

Левски падна от ГЕНТ с 0:1 в Лига Европа

Отборът на Левски загуби в сряда вечерта с 0:1 гостуването си на Гент и изгуби шансове да излезе от груповата фаза на Лига Европа. Мачът се игра при много тежки атмосферни условия – ниски температури и снеговалеж. Единственото попадение отбеляза Уолъс в 77-та минута с удар от 20 метра. Гент бе по-добрият отбор по време на почти целия мач, но изпусна добри голови положения. С тази загуба Левски остана на последно място в своята група с актив от четири точки от пет мача и без шансове да се класира. В последния мач от груповата фаза "сините" приемат в София Спортинг (Лисабон). В четвъртък участието си в Лига Европа продължава и ЦСКА. "Армейците" посрещат в София турския гранд Бешикташ. В първия мач "червените"...