12/26/10 19:48

Бербатов вкара два гола за победата на Манчестър срещу Съндърланд

Бербатов вкара два гола за победата на Манчестър срещу СъндърландС два гола на Димитър Бербатов  Манчестър Юнайтед победи с 2:0 Съндърланд. Българският нападател вече има 13 гола в 14 мача във Висшата лига тази година. В предишните си два сезона той  отбеляза съответно 9 и 12 гола. Бербатов започна мача като титуляр като в нападението си партнираше с  Уейн Рууни. Бербатов откри резултата още в петата минута. Ветеранът Райън  Гигс намери Рууни по десния фланг , той центрира в наказателното поле и Бербатов засече с глава за 1:0.  Няколко минути след това българинът бе близо до втори гол, но този път ударът му срещна дясната греда на вратата на Съндърланд.  В 18-ата минута отново сантиметри не достигнаха на Бербатов да се разпише за втори път. Ударът му отдясно се оплете в мрежата, но от нейната външна страна.В 57-ата минута  Бербатов вкара за  2:0 след...