01/23/11 09:30

Нов хеттрик на Бербатов

Нов хеттрик на БербатовДимитър Бербатов изигра поредният си блестящ мач за Манчетър юнайтед в домакинската победа с 5:0 срещу Бирмингам. Българинът отбеляза три гола, а останалите попадения бяха на Гигс и Нани.За трети път Бербатов вкарва три (или повече) голав един мач през този сезон. За Манчестър юнайтед това е направил за последен път Рууд ван Нистелрой през сезона 2002-2003 година.Българинът вкара най-напред във втората минута с глава след ъглов удар. После в 32-та минута пресече пас на противника, подавайки едновременно топката на Рууни. Той напредна и върна на Бербатов, който влезе в наказателното поле, финтира двама защитници и шутира за 2:0.В самия край на полувремето Бербатов отново отне топката, падайки успя да я подаде с пета на Рууни. Последва двоен пас между двамата, и центриране на Рууни към...