02/21/11 12:49

Мартин върви напред за Купата на Англия

Мартин Петров игра цял мач за “Болтън”, който победи с 1:0 “Фулъм” в Лондон и се класира за 1/4-финалите. Българинът получи жълт картон в 68-ата минута, когато се сдърпа с Крис Беърд. Гола вкара Иван Класнич в 19-ата. В следващия кръг “Болтън” гостува на “Бирмингам” на 12 или 13 март.“Жозе Моуриньо е изключителен мениджър с 9 години без ... Мартин Петров игра цял мач за “Болтън”, който победи с 1:0 “Фулъм” в Лондон и се класира за 1/4-финалите. Българинът получи жълт картон в 68-ата минута, когато се сдърпа с Крис Беърд. Гола вкара Иван Класнич в 19-ата. В следващия кръг “Болтън” гостува на “Бирмингам” на 12 или 13 март.“Жозе Моуриньо е изключителен мениджър с 9 години без ...