04/13/11 23:27

Българин взе купа по баскет в Египет

Българин спечели купата по баскетбол на Египет. Това е Симеон Найденов, чийто отбор “Ал Ахли” победи 87:58 “Сомуха” на финала. Найденов вкара 12 точки и взе 4 борби за 15 минути игра. “Ал Ахли” е втори във временното класиране на египетския шампионат. Найденов е в този клуб от края на миналия месец, а преди това бе състезател на “Лукойл ... Българин спечели купата по баскетбол на Египет. Това е Симеон Найденов, чийто отбор “Ал Ахли” победи 87:58 “Сомуха” на финала. Найденов вкара 12 точки и взе 4 борби за 15 минути игра. “Ал Ахли” е втори във временното класиране на египетския шампионат. Найденов е в този клуб от края на миналия месец, а преди това бе състезател на “Лукойл ...