04/27/11 10:21

НБА: Чикаго се класира за 1/2 финалите в плейофите, Орландо оцеля

Чикаго, САЩ /КРОСС/ Отборът с най - добри показатели в НБА след редовния сезон Чикаго Булс се класира за 1/2 финалите в плейофите, след като победи като домакин Индиана Пейсърс със 116:89 и след 4-1 в серията Чикаго продължава напред, като "биковете" се класират във втория кръг на елиминационната фаза за първи път от ерата Джордан насам. През първото полувреме мачът бе равностоен, но Дерик Роуз, Карлос Буузър и Йоаким Ноа увиснаха с по 3 лични нарушения за домакините. Третата част също започна равностойно, но Роуз, който извърши 4 - то нарушение в началото на частта, се завърна на полето при оставащи 5 минути до края, което даде сериозен тласък на Булс, който бързо вдигнаха разликата над 20 точки и се поздравиха с успеха.
Източник: Информационна агенция КРОСС