05/08/11 14:02

Реал отложи празненствата на Барса, Роналдо вкара 4 и поведе на Меси за "Пичичи"

Севиля, Испания /КРОСС/ Реал Мадрид отложи празненствата на Барселона, след убедителното 6:2 като гост на Севиля в мач от 35-ия кръг на Примера дивисион. Мадрид поведе в 21-ата минута с гол на Серхио Рамос, който не празнува попадението си, показвайки уважение към родния си тим. Гостите удвоиха преднината си в 31-ата минута с гол на Кристиано Роналдо, който бе оставен сам в непосредствена близост до вратата и с лекота вкара 30-ия си гол в Примера. В 41-ата минута Месут Йозил намери на добра позиция Кака и бразилецът даде класическо измерение на резултата.
Източник: Информационна агенция КРОСС