09/03/11 16:32

Мачът между Черноморец (Поморие) и Ботев (Пловдив ) завърши с реми

Лидерът във временното класиране в Източна „Б“ група Черноморец (Поморие), с треньор Неделчо Матушев прие Ботев (Пловдив), чийто треньор е Петър Хубчев в дербито на 4-ия кръг. Мачът бе много очакван и с емоционален заряд и от двете страни. Фенове на Ботев  дойдоха с 5 автобуса  в морския град с организираната от клуба екскурзия за мача с  „Черноморец – Поморие. Интересът към срещата бе доста голям от страна на бултрасите и  напливът да дойдат на място  и да подкрепят отбора си бе доста голям. Мачът игран на стадиона в Поморие завърши с реми. В 21-та минута Галин Димов откри резултата за Поморие, но  в 56 минута Тодор Неделев успя да изрявни. Крайният резултат от срещата е  1:1 .  Това са  първите загубени точки за поморийци, които до този момент имаха пълен актив от 9 точки.  След днешното равенство тимът от Поморие продължава да води в класирането с 10 точки, колкото има и Нефтохимик, следвани от Етър с 9.