09/11/11 10:09

Джо Коул дебютира с асистенция за шампиона Лил

Еден Азар се разписа на два пъти, а Джо Коул направи дебют във френското първенство при победата на шампиона Лил с 3:1 като гост над Сент Етиен в среща от петия кръг на местния шампионат. Давид Розехнал си отбеляза автогол още в 7-ата минута и Сент Етиен поведе срещу Лил, а в 35-ата минута домакините останаха с 10 души на терена след червен картон на Лорис Нери. Еден Азар изравни в 55-ата минута, а в 74-ата направи пълен обрат. Третото попадение за Лил бе дело на Людовик Обраняк в 86-ата минута. Английският национал Джо Коул дебютира за Лил, където ще играе този сезон под наем от Ливърпул, след като в 65-ата минута се появи в игра на мястото на Димитри Пойет. Коул асистира за гола на Обраняк. Олимпик Лион пък се наложи с 2:1 над новака Дижон и излезе начело в класирането. Бафетимби Гомис донесе победата на Лион с гол с глава осем минути след началото на второто полувреме. Преди това Максим Гоналонс даде преднина на гостите в 7-та минута, а малко преди почивката Бенжамин Коргне изравни.