09/11/11 11:11

Иван Иванов с победа, Валентин Илиев с тежка загуба

Двама от защитниците на националния ни отбор играха цял мач за клубните си тимове. Отборът на Иван Иванов - Партизан постигна успех, докато Стяуа (Букурещ) с Валентин Илиев в състава си, допусна поражение. Иванов игра игра цял мач при победата на шампиона Партизан (Белград) с 1:0 като гост на Ягодина в мач от 4-ия кръг на футболното първенство на Сърбия. Единственото попадение в мача реализира Неманя Томич в 79-ата минута от дузпа. След този успех Партизан излезе начело в класирането с 9 точки актив. На второ място е Хайдук (Кула) също с 9 точки и с мач по-малко. Валентин Илиев и Стяуа пък загубиха с 0:3 като гост на Газ Метан в мач от 6-ия кръг на футболното първенство на Румъния. Головете вкараха Ал Баваб в 14-ата минута и на два пъти Кристиан Буд - в 61-ата и 69-ата. В подреждането на шампионата на Румъния Стяуа е на четвърто място с 10 точки актив, а лидер е Динамо (Букурещ) с 15 точки и мач по-малко.