09/30/11 14:50

Георги Титюков даде начало на първата "Шампионска лига на Пловдив" 2011

Пловдив /КРОСС/ Първото издание на турнира „Шампионска лига на Пловдив" стартира в града под тепетата под патронажа на Георги Титюков - зам.-кмет по спорта в този мандат, кандидат за кмет и водач на листата за общински съветници на Коалиция „Кауза Пловдив". Начало на първия четвърт финал даде Георги Титюков, който пожела на състезателите успех в първото по рода у нас футболно съревнование. „Щом днес сте на терена и участвате в тези срещи, означава, че имате потенциала да покорите и шампионската титла. Играйте феърплей, за да почувствате удоволствието от победите и спорта и нека най-добрият си тръгне с трофея на надпреварата", заяви Титюков секунди преди да подаде символичния първи пас в двубоя между отборите на „РАЙКОМЕРС" и ФК "Даяна". Веднага след това стартира и срещата между тимовете на „Калояново" и „Ботев" Брестник. Победителите от първите съревнования станаха „РАЙКОМЕРС" и „Калояново". Мачовете от „Шампионска лига на Пловдив" 2011, които ще продължат до неделя (02.10.2011 год.) се играят на последно поколение изкуствена трева в новопостроения спортен център „Арена" в ЖК „Тракия"