10/07/11 13:25

Черна гора без трима срещу Англия

Подгорица, Черна гора /КРОСС/ Наставникът на Черна Гора Бранко Бърнович заяви преди мача с Англия тази вечер, че ще даде почивка на трима от основните си футболисти. Това се налага, тъй като осем футболисти от състава на млаката държава висят с жълти картони и има опасност да пропуснат решителната квалификация срещу Швейцария в Базел във вторник.  Наставникът също така даде да се разбере, че е отписал първото място в нашата квалификационна група за Евро 2012 и ще направи всичко възможно Черна Гора да се класира на плейоф. За тази цел, Черна гора трябва да не загуби тази вечер от Англия и да се хвърли за победа срещу Швейцария във вторник.