10/10/11 06:23

Кандидати от общинската листа на ГЕРБ поздравиха победителите в турнир по билярд

Сливен /КРОСС/ Състезанието се проведе в билярд клуб „Sixty". В надпреварата се включиха 28 участника - мъже и жени. Това е второто състезание, което МГЕРБ организира за любителите на тази игра, за чието развитие днес най-голям принос има Великобритания.  Здравко Костадинов, който е общински координатор за Сливен на ГЕРБ и кандидат в общинската листа на ГЕРБ, откри турнира. Той пожела на участниците състезанието им да премине в духа на феърплея и най-добрият да победи. Турнирът, който завърши късно тази вечер, се проведе по правила на играта с девет топки на двойна елиминация. При жените първо място спечели Христина Кандилова, а второ място - Виолета Бинева. При мъжете шампион на турнира стана Кирил Марков, на второ място се класира Марио Кътев, а на трето - Кристин Кътев. Кандидатът за общински съветник от ГЕРБ Мариян Янков поздрави победителите и им връчи наградите и грамотите.