10/23/11 18:06

Благо спечели българското дерби в Русия

Отказалият се от националния отбор Благо Георгиев излезе победител в българското дерби от 28-ия кръг на руското първенство. Неговият “Терек” надви с 1:0 гостуващия “Амкар”, в чийто състав бе Захари Сираков. Двамата ни сънародници останаха цял мач на терена. За тима от Перм не игра наказаният Георги Пеев. Малко след почивката Благо шутира към ... Отказалият се от националния отбор Благо Георгиев излезе победител в българското дерби от 28-ия кръг на руското първенство. Неговият “Терек” надви с 1:0 гостуващия “Амкар”, в чийто състав бе Захари Сираков. Двамата ни сънародници останаха цял мач на терена. За тима от Перм не игра наказаният Георги Пеев. Малко след почивката Благо шутира към ...