10/29/11 16:27

Трудна победа за Юнайтед

/КРОСС/ Манчестър Юнайтед постигна трудна победа като гост на Евертън в среща от 10-ия кръг на Премиършип, съобщава Новспорт. „Червените дяволи” надвиха „карамелите” с минималното 1:0, а единственото попадение в мача бе дело на мексиканец Хавиер Ернандес. Българският нападател на Юнайтед – Димитър Бербатов, влезе в 67-ата минута на двубоя, но не се запомни с нищо по-интересно. Първото полувреме на двубоя бе равностойно, като и двата тима имаха по няколко сериозни възможности. През втората част Евертън се представи по-силно от своя съперник, но така и не успя да преодолее Давид Де Хеа и по този начин не взе точки от сблъсъка.