11/13/11 19:31

Левски би Берое с 2:1

София /КРОСС/  Новият треньор на Левски – Николай Костов, започна с победа начело на „сините”, след като тази вечер тимът му се наложи с 2:1 над състава на Берое, съобщава НовСпорт. Срещата се игра на градския стадион в Стара Загора пред около 10 хиляди зрители и бе от програмата на 13-ия кръг на родната „А” група.  Това бе първа победа за „сините” като гости след три поредни загубени визити. И двата гола в мача пък бяха дело на Христо Йовов, като и двата дойдоха след асистенции на Даниел Младенов. Голът за домакините пък вкара Златинов в 89-ата минута.  Още с идването си на "Герена", Костов пък загатна, че ще прави сериозни промени в тима, като днес "сините" смениха тактиката от последните години 4-2-3-1, на 4-1-4-1