11/21/11 09:06

Подвижната крепост на Херо смаза “Локо” (Сф)

“Черноморец” подчини “Локо” (Сф) с 4:0 в столицата. Отборът на Димитър Димитров-Херо е като крепост. Вече 7 поредни мача и 645 минути никой не може да пробие страхотния вратар Стоян Колев.“Черноморец” не е допускал гол от 25 септември (75-ата минута на 2:3 от “Славия”), но не така стоят нещата в атака. Перлата от Мадагаскар Абел Анеси ... “Черноморец” подчини “Локо” (Сф) с 4:0 в столицата. Отборът на Димитър Димитров-Херо е като крепост. Вече 7 поредни мача и 645 минути никой не може да пробие страхотния вратар Стоян Колев.“Черноморец” не е допускал гол от 25 септември (75-ата минута на 2:3 от “Славия”), но не така стоят нещата в атака. Перлата от Мадагаскар Абел Анеси ...