11/30/11 08:29

Волейболистките от „Марица” загубиха с 0:3 в Полша

Варшава, Полша /КРОСС/ Волейболистките на „Марица” загубиха с 0:3 гостуването на полския гранд „Импел Гвардия” в първия си мач от европейските клубни турнири за Купата на претендентите – „Чалъндж къп”. В местната спортна зала "Орбита" във Вроцлав пловдивчанки се представиха повече от достойно срещу именития си съперник и в много моменти от срещата бяха почти равностойни на скъпоплатените полски звезди. Българските вицешампионки отстъпиха с 10:25, 21:25, 23:25 в отделните геймове, точно след 74 минути игра в пълната с фенове спортна зала „Орбита”. „Марица” игра без най-добрата си състезателка, капитанка и лидер на отбора Диана Малинова, която се възстановява от разтегнати мускулни влакна, вследствие на силно изкълчен глезен