12/09/11 13:28

„Еврофутбол”: Играч спечели 2 700 лв. от отпадането на „Манчестър Юнайтед” от Шампионската лига

София /КРОСС/ Участник спечели 2 700 лева от „Еврофутбол", след като направи залог на живо за мача Базел - Манчестър Юнайтед, в който Червените дяволи отпаднаха от битката за Шампионска лига. Русенецът успешно е предвидил, че Базел ще вкара втория гол в сблъсъка. Инфарктният двубой бе част от програми „Футбол" и „Супершанс" на отминалия тираж № 98 за вторник - четвъртък (06-08.12.2011 г.). Майстор на правата колонка си тръгна с 2 658,37 лева срещу 20 лева залог за пет срещи. Успешното предвиждане е реализирано в букмейкърски пункт в Ботевград. Участникът е избрал прогноза за първото полувреме на мачове от по-долните дивизии на Англия:Форест Грийн - Тамуърт 1Олтринкам - Корби Т. 1Хистън - Солихъл Моорс 1Ийстбърн - Труро сити 1Солзбъри - Тонбридж Ейндж