12/23/11 12:39

Състезател №1 по конен спорт за 2011 е Росен Райчев

София /КРОСС/ Росен Райчев, състезател в дисциплината прескачане на препятствия, е номер едно в класацията 10-те най-добри спортисти на Българска федерация по конен спорт за 2011 г. С впечатляващите си резултати и класирания през годината Райчев заслужи признанието на клубовете по конен спорт в страната, които гласуваха за определянето на фаворитите в класацията. Първо място отборно класиране на Световната купа в Божурище, 2-ро място на Световна купа в Братислава, призови индивидуални класирания на Световна купа в Будапеща и на турнир с ранг 4* в Италия са сред многото успехи на най-добрия за 2011 г. Първият чужденец спечелил приз Баден-Вюртемберг през настоящата година оглави класацията на БФКС „10те НАЙ” с 218 точки