12/26/11 18:49

Бербатов вкара хеттрик, Юнайтед разгроми Уигън

/КРОСС/ Юнайтед поведе в резултата още в осмата минута, когато точен бе Парк Джи-Сун. В 34-ата минута Бербатов отправи удар, който обаче мина покрай вратата на Уигън. В 39-ата минута Самън получи червен картон за опасна игра и остави гостите с 10 души на терена. В 41-ата минута Бербатов получи топката от Гибсън, необезпокоявано си я нагласи, въпреки че около него имаше противникови играчи и я прати в мрежата - 2:0 за Юнайтед. В 58-ата минута българинът вкара втория си гол в мача след асистенция на Валенсия. "Червените дяволи" вече можеха да бъдат спокойни, след като резултатът стана 3:0 в тяхна полза. Луис Антонио Валенсия направи 4:0 със силен удар в 76-ата минута. Само две минути по-късно Юнайтед получи право да изпълни дузпа