01/06/12 06:16

Шок за „Юнайтед”

/КРОСС/ „Манчестър Юнайтед" претърпя шокираща загуба с 0:3 при гостуването на „Нюкасъл" в първия си мач за 2012 година и остана на 3 точки зад своите „шумни съседи" от „Сити" в битката за титлата в Англия. „Червените дяволи" допуснаха второ поражение в рамките на 4 дни след 2:3 от „Блекбърн" навръх 70-годишнината на Алекс Фъргюсън и дадоха индикации, че „пукат гуми" в най-натоварения месец за английския футбол. Димитър Бербатов този път не се представи на нивото от предните си три мача, въпреки че имаше шанс да се разпише отново. В 15-ата минута Патрис Евра сложи топката на главата на българския нападател, който не даде шансове на вратаря Крул, но кълбото срещна дясната греда