01/07/12 14:37

Григор Димитров се отказа от участие в Сидни

Сидни, Австралия /КРОСС/ Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се отказа от участие във втория кръг на квалификациите на турнира в Сидни с награден фонд 434 250 долара. Само два часа след победата с с 6:1, 6:7 (6), 6:2 над Юрген Зоп (Естония), 20-годишният хасковлия прекрати участието си в мача с 1511-ия в света Адам Фини (Австралия) при резултат 0:3 гейма. Както е известно, вчера Димитров постигна впечатляваща победа с 6:2, 6:1 срещу №8 в света Марди Фиш в турнира за смесени отбори "Хопман Къп", а малко след това постигна и победа на двойки срещу САЩ заедно със съотборничката си Цветана Пиронкова.