01/23/12 10:16

“Тотнъм” рухна в 95-ата мин

Един от най-опитните защитници в Англия Ледли Кинг закопа съотборниците си от “Тотнъм” при гостуването на “Манчестър Сити”. След грешка на Гаел Клиши той събори Марио Балотели в пеналта 15 секунди преди края на даденото от съдията 4-минутно добавено време. От дузпата лошото момче на домакините направи 3:2. Така “Сити” категорично запази първото ... Един от най-опитните защитници в Англия Ледли Кинг закопа съотборниците си от “Тотнъм” при гостуването на “Манчестър Сити”. След грешка на Гаел Клиши той събори Марио Балотели в пеналта 15 секунди преди края на даденото от съдията 4-минутно добавено време. От дузпата лошото момче на домакините направи 3:2. Така “Сити” категорично запази първото ...