01/26/12 08:28

В инфарктна среща Барса отстрани Реал от Купата на краля

Мадрид, Испания /КРОСС/ С общ резултат 4:3 Барселона отива на полуфиналите за Купата на краля.  След 2:2 на стадион "Камп Ноу" снощи тимът на Барселона отстрани носителя на Купата и продължава напред в битката. Реал започнаха лошо срещата и губеха с 2:0 още на полувремето, след головете на Педро (43’) и Дани Алвеш (45’). Втората част обаче Белият балет бе преобразен и точно когато всички си казаха, че това е краят...момчетата на Моуриньо заиграха подобаващо и стигнаха до частичен обрат само в рамките на 5 минути. Звездата на отбора Кристиано Роналдо вкара за 2:1 в 68-ата минута, а само 4 по-късно равенството бе възстановено след гол на френския нападател  Карим Бензема. До края на двубоя на терена имаше само един отбор. Реал даде най-доброто от себе си и бе на косъм от цялостния обрат