02/15/12 08:38

Ивет Лалова с четвърто място

Лиевен, Франция /КРОСС/ Чаровната българска атлетка Ивет Лалова финишира на четвърто място в спринта на 60 метра на турнира в Лиевен (Франция). 27-годишната Лалова избяга разстоянието за 7,23 секунди. Първото място бе за Лаверне Джоунс-Ферет (Вирджински острови) със 7,14 сек. Втора и трета останаха украинките Мария Римиен и Олесия Повх, съответно с времена от 7,17 и 7,20 секунди. Преди два дни Лалова подобри личното си постижение на 60 м, след като спечели спринта в Карлсруе със 7.16 сек. Ваня Стамболова също участва на турнира в Лиевен. Най-добрата българска атлетка спечели финал Б в дисциплината 300 метра. Българката финишира за 36,81 секунди. Втора и трета останаха рускините Ксения Вдовина (37,26 сек.) и Христина Стуй (38,26 сек