03/05/12 16:53

Петзвезден „Реал“ (Мадрид) разби и „Еспаньол“

„Реал“ (Мадрид) постигна 10-ата си поредна победа в Примера дивисион, след като за втори път през сезона разби „Еспаньол“. През есента „белият балет” победи каталунците с убедителното 4:0 на „Корнея-Ел Прат”, а сега на „Бернабеу” разби същия съперник с 5:0. Головата фиеста започна в 23-тата минута Кристиано Роналдо. Последва попадение на Кедира до края на първото полувреме. След почивката Игуаин се разписа на два пъти, а между неговите голове точен бе асистентът му Кака. С този успех отборът на Жозе Моуриньо вече има 20 победи в последните си 21 срещи за първенството, като събра 67 точки и води с 10 над вечния съперник „Барселона“ 13 кръга преди края.