03/12/12 10:09

Левскари обиждат Младенов при победа с 3:0 в Монтана

С три гола след почивката “Левски” взе рутинна победа с 3:0 като гост над “Монтана”. Привържениците на “сините” отговориха подобаващо на нападките на треньора на ЦСКА Стойчо Младенов през седмицата. По време на мача в Монтана агитката издигна плакат с надпис: “Тройчо, глупак, само ти не разбра, че “Левски” - това е България! С три гола след почивката “Левски” взе рутинна победа с 3:0 като гост над “Монтана”. Привържениците на “сините” отговориха подобаващо на нападките на треньора на ЦСКА Стойчо Младенов през седмицата. По време на мача в Монтана агитката издигна плакат с надпис: “Тройчо, глупак, само ти не разбра, че “Левски” - това е България!" Младенов публично ...