03/15/12 17:24

Септември нокаутира ЦСКА в Симитли

Симитли /КРОСС/ Втородивизионният Септември поднесе изненадата в четвъртфиналната фаза от турнира за Купата на България по футбол, побеждавайки настоящия носител на трофея - столичния ЦСКА, с 2:1. Двубоят на стадион „Септември" в Симитли е последен от четвъртфиналите в турнира з Мачът започна с териториален натиск за ЦСКА, но „армейците" не успяха да създадат опасности пред вратата на Ганев, като на няколко пъти само се стигна до разбърквания пред стража на Септември. Домакините поведоха в 31-та минута с гол на Гущеров. В началото на второто полувреме Септември увеличи преднината си, като точен бе Ат.Николов. Червените успяха да се отсрамят в 88-ата минута на двубоя с гол на Присо. СЕПТЕМВРИ: Ганев. Ант