03/16/12 13:25

Над 174 102 лева раздаде „Еврофутбол"

/КРОСС/ Над 174 102 лева раздаде „Еврофутбол" само от големи печалби над 2 000 лева на участниците в тираж № 22 за вторник-четвъртък, 13-15.03.2012 г. Две от тях са особено впечатляващи. Първата е на стойност 47 775 лева за предвиждане за двубои от Шампионската лига и Лига Европа. Втората е в размер на 26 796,87 лева. Тя стана притежание на участник, предугадил победата на един от двата отбора от Манчестър - сити, който надделя с 3-2 над Спортинг Лисабон. Освен за него, той е играл и за двубои от Шампионската лига. Други двама участника познаха успеха на Гражданите над португалците, който се оказа недостатъчен за класирането им напред в евротурнирите. Те увеличиха семейния бюджет съответно с 3 047,92 лева и 2 273,75 лева. Първият от тях е играл с 50 лева за шест мача в права колонка, като е отгатнал и загубата на Манчестър Юнайтед в Билбао