03/17/12 17:41

Литекс би Славия, Черно море надви Миньор

София /КРОСС/ Два от трите мача днес от 19-я кръг в А футболна група в България вече завършиха. На Градския стадион в Ловеч „Литекс” би „Славия” с 1:0. Единственият гол бе на Никасио, който бе изгонен в 49-ата минута от рефера Богомил Маринов, който му показа втори жълт картон за съприкосновение с Даниел Златков.   В други мач „Черно море” надви „Миньор” (Перник) също с 1:0 като гост. Още в началото на двубоя Фернандес реализира попадението.   В този час се игра мачът между „Черноморец” (Бургас) и „Берое” на стадион „Лазур”.   Припомняме, че по-рано днес разгневени фенове потрошиха автобуса на „Берое”, паркиран на паркинга пред хотел „Мираж”. Счупени са два стъклопакета.