03/26/12 09:00

Надал и Мъри напред в турнира в Маями

Маями, САЩ /КРОСС/ Рафаел Надал и Анди Мъри преминаха в четвъртия кръг на тенис турнира в Маями, САЩ. Световният №4 Мъри трябваше да се изправи в мач от третия кръг срещу канадския талант Милош Раонич, но двубоят не се състоя. Раонич не излезе на корта заради травма и така шотландецът продължи напред без игра, като в следващата фаза ще срещне Жил Симон.     Трикратният финалист в турнира Рафаел Надал пък даде само четири гейма на чешкия ветеран Радек Щепанек. Испанецът спечели с 6:2, 6:2. Следващият противник на световния номер 2 е младият японски талант Кей Нишикори.   Напред продължава и поставеният под №6 в схемата Жо-Вилфред Цонга.   Изненадващо от турнира отпадна финалистът от Индиън Уелс Джон Иснър, който записа загуба от Флораиан Майер (Германия) с 4:6, 2:6