03/27/12 06:26

"Червените дяволи" дръпнаха на върха в класирането

/КРОСС/ Манчестър Юнайтед победи Фулъм с 1:0 като домакин в мач от 30-ия кръг на английската Висша лига. С тези три точки "червените дяволи" дръпнаха на върха в класирането с 3 точки пред втория Манчестър Сити, който има 70. Димитър Бербатов този път беше в групата за мача и седна на резервната скамейка, но така и не влезе в игра. Единственово попадение в мача бе дело на Уейн Рууни и падна в края на първото полувреме, в 42-ата минута. Заслуга за гола имаше и Джони Еванс, който подаде чудесен пас към съотборника си. Фулъм остава на 13-ата позиция във временното класиране с 36 точки, колкото има и 14-ия Уест Бромич.