04/19/12 12:45

Чиста победа за Барселона срещу Реал Мадрид е най-вероятния изход в съботното „Ел Класико”

/КРОСС/ Чиста победа с 1-0 или 2-0, или равенство 1-1 е най-вероятният резултат на супердербито между отборите на Барселона и Реал Мадрид. Българският букмейкър зададе тези резултати с най-нисък коефициент от 6.00 за точен резултат в програма „Супершанс" на предстоящия тираж № 33 за петък-понеделник, 20-23.04.2012 г. Очаквано Лео Меси и Кристияно Роналдо са най-вероятните голмайстори за своите тимове - аржентинецът е с 2.75, а португалецът - с 3.50. В „Супершанс" участниците ще намерят още 20 отделни възможности за залог, сред които дали ще има дузпа, кой ще изпълни първи ъглов удар, в кое полувреме ще се вкарат повече голове и други. Ел Класико, което ще се проведе на 21.04.2012 г. от 21.00 ч., ще бъде посетено от 20 участника в тиражите на „Еврофутбол", които спечелиха тридневна екскурзия с билети за мача