04/29/12 15:10

Бистришките тигри победиха ветераните на Локо-Пловдив, Борисов изпусна дузпа

Отборът на ”Витоша” Бистрица победи с 6:1 ветераните от ”Локомотив” Пловдив на стадион ”Лаута”.  В отбора на Борисов са били областният управител на Пловдив Здравко Димитров, кметът на Община Пловдив Иван Тотев, както и министърът на спорта Свилен Нейков. Около 11-ата минута Борисов изпусна дузпа, присъдена на отбора му. Пет минути по-късно играчът с номер 17 от ”Тигрите” вкарал първия гол в срещата. Още пет минути по-късно собственикът на ”Локомотив” Коко Динев изпусна дузпа за ветераните от ”Локомотив” . В края на първото полувреме Бойко Борисов вкара гол от втора дузпа, с което отборът поведе с 2:0. Във второто полувреме ”Локомотив” Пловдив вкара единствения си гол и последваха още няколко гола от ”Бистрица” за крайния резултат от 6:1.